Ana İçeriğe Geç »

Bizi Tanıyın

        kuafortoptan.com 20.04.2007 tarihinden bu yana devamlı olarak kuaför ürünleri ve nihai tüketicilerin kullanabileceği ürünlerin tedarik ve satışını üstlenmiştir. Sözkonusu ürünlerin hızlı,etkin ve sağlam bir şekilde müşterilerin eline ulaşması ve tüketici memnuniyetini ön planda bulunduran firmamız, fiyatlandırma politikasını ise profesyonel ürünlerin en cazip koşullarda tüketicilerin hizmetine sunulması şeklinde belirlemiştir.

        Tüm bu tarz yaklaşımların ve değişen teknolojik gelişmelerin sürekli takibinde olan firmamız, müşterilerinin de önerilerini dikkate alacak şekilde, geçmişten günümüze, aslına bağlı kalarak, çağa uyum sağlamayı kendisine görev saymıştır. Müşterilerinin güveni sayesinde uzun zamanden beri kalite ve fiyat denklemini en optimum düzeyde çözümleyip hizmetine devam eden kuafortoptan.com bu güven ve itimatı asla sarsmadan, yıllarca hizmetine devam etmeyi siz değerli tüketicilerine borç bilmekte ve yükümlülüklerinin farkındadır.

        Bu tüketici-tedarikçi işbirliğini nice uzun yıllar devam ettirmek isteyen kuafortoptan.com, ihtiyaçlarınız için her zaman yanınızda olmaya devam edecektir.